Wersja językowa: PL CZ
ZAPYTANIE OFERTOWE
Ilość dodanych produktów: 0


Zapytanie?

 

Prześlij zapytanie o wycenę materiałów wykończeniowych

 

Solidne i fachowe przygotowanie oraz rzetelne przekazanie informacji n/t potrzebnych materiałów wykończeniowych daje naszym klientom możliwość zaoszczędzenia cennego czasu oraz, co za tym idzie, oszczędność pieniędzy.

Dbając o wysoki poziom obsługi naszego klienta, działamy wg schematu, który jest jasny i czytelny dla każdej ze stron.

 

Jak wysłać zapytanie o wycenę materiałów wykończeniowych?

Krok 1
Wybierz interesujące Cię materiały wykończeniowe, podaj ich ilość. Następnie produkty należy dodać do zapytania przez kliknięcie "dodaj do zapytania".

Krok 2
Po wybraniu wszystkich materiałów wykończeniowych i innych produktów, które chcemy przesłać do wyceny klikamy „Wyślij zapytanie ofertowe”.

Krok 3
Po kliknięciu w „Wyślij zapytanie ofertowe” pojawią się nam wybrane przez nas produkty oraz pola, które należy uzupełnić, podając dane firmy potrzebne do indywidualnej wyceny wcześniej wybranych materiałów wykończeniowych. Po uzupełnieniu pól w formularzu należy wysłać zapytanie o indywidualną wycenę dla firm, klikając w "wyślij zapytanie ofertowe".

Krok 4
Dział handlowy naszej hurtowni materiałów wykończeniowych otrzymuje wysłane przez Ciebie zapytanie ofertowe.

Krok 5
Następnym krokiem jest przedstawienie poprzez rozmowę telefoniczną/spotkanie/e-maila oferty cenowej, warunków płatności i terminu dostawy/odbioru w firmie.

Krok 6
Ewentualne spostrzeżenia, uwagi do warunków oferty.

Krok 7
Akceptacja oferty oraz formy płatności. Na dostarczony towar, wykonaną usługę wystawiony będzie paragon bądź faktura VAT wg. życzenia klienta.

Copyright © 2014 LAK-BIS
Wykonanie: optimal