Wersja językowa: PL CZ
ZAPYTANIE OFERTOWE
Ilość dodanych produktów: 0


Różowi superbohaterowie od dywanów

Kto ma dywan, ten wie, że utrzymanie go w czystości to nie lada wyzwanie. Miły wieczór czasami kończy się plamą z czerwonego wina, posiadanie pupila to ciągła walka z sierścią, do tego jeśli w domu ktoś jest alergikiem, to zamiast radości z dodatku, który miał zdobić wnętrze, mamy poważny problem. Na pomoc tym, którzy nie chcą się żegnać z dywanami nadchodzi antyalergiczna seria różowych produktów marki Dywanlux od Lakmy wzbogacona o aktywny tlen i formułę maskującą nieprzyjemne zapachy. 

Dywany wracają do łask. Moda na te w ciekawe geometryczne wzory, jednolite kolory lub przyjemne w dotyku faktury, trwa w najlepsze. Z jednej strony dodają przytulności naszym mieszkaniom, z drugiej łatwo się brudzą, łapią kurz, sierść i są siedliskiem roztoczy. Tak nie musi być – z linią produktów Dywanlux czysty dywan to nic trudnego. Poznaj preparaty, dzięki którym czyszczenie dywanu będzie łatwe i przyjemne, bo pachnące.

 

Czystość każdego dnia

Zapomnij o domowych sposobach czyszczenia dywanów i niemiłym zapachu octu unoszącym się w domu przez wiele godzin a nawet dni. Zapomnij też o odbarwieniu tkanin i dłoniach zniszczonych przez silny detergent. Środek do czyszczenia dywanów Dywanlux w aerozolu sprawi, że dywan będzie idealnie czysty na co dzień. Dodatkowo w domu przez długi czas unosić się będzie piękny zapach morskiej bryzy lub kwiatów. Preparat dostępny jest w formie aerozolu, przez co jego aplikacja zajmuje kilka sekund. Wystarczy, że spryskasz powierzchnię i wyszorujesz gąbką lub szczotką. Środek wniknie głęboko we włókna dywanu i „wyciągnie” nawet najmniejsze drobinki brudu, kurzu czy sierści.

 

Czysta, pachnąca, a w dodatku bardziej miękka i puszysta powierzchnia dywanu, będzie bezpiecznym miejscem nawet do zabawy z dzieckiem alergicznym, ponieważ środek usuwanie nie tylko zabrudzenia, ale również alergeny. Aerozol jest całkowicie bezpieczny dla tkanin, więc używać go możesz także do czyszczenia wykładziny i tapicerki. Produkt dostępny jest w opakowaniu o pojemności 600 ml i cechuje się wysoką wydajnością.

 

Na poważniejszą plamę

Przyjaciół poznaje się w biedzie, a tego przyjaciela poznasz, kiedy zdarzy się jakiś wypadek, przykładowo plama po kawie czy czerwonym winie. Chodzi o odplamiacz do dywanów i tapicerek Dywanlux. Z pomocą atomizera łatwo zaaplikujesz go nawet na trudnodostępną plamę. W przeciwieństwie do wielu innych odplamiaczy ten z pewnością nie uszkodzi czyszczonej tkaniny i nie zmieni jej koloru. W dodatku wzbogacony jest o innowacyjną formułę, która pochłania brzydkie zapachy, pozostawiając przyjemny, świeży zapach na długo. Dostępny jest w dwóch pojemnościach: 200 ml lub 500 ml.

 

 

 

Kiedy czas na pranie

Alergik i dywan nie idą w parze. Każdy lekarz odradzi nam posiadanie dywanów, jeśli mamy w domu alergika lub sami nim jesteśmy. W walce z brudem i alergenami masz jednak silnego sprzymierzeńca marki Dywanlux. Pomoże Ci bez względu na to, czy używasz gąbki i szczoteczki, czy odkurzacza piorącego.  Środek do prania dywanów dla alergików dostępny jest w kilku długotrwałych zapachach: kwiatowym, morskim oraz zapachu mydła marsylskiego, dzięki któremu wprowadzisz do domu klimat francuskich salonów. Dywanlux nie tylko czyści, ale także chroni kolor tkaniny i impregnuje włókna przed kolejnymi zabrudzeniami. Przystępując do prania, najpierw odkurz powierzchnię i przygotuj roztwór z wodą w proporcji 1:6 lub 1:10 (w zależności od stopnia zabrudzenia powierzchni), następnie mieszaj aż do czasu utworzenia piany, nałóż i szoruj gąbką lub szczotką. Możesz też wykorzystać do czyszczenia odkurzacz piorący – w tym przypadku wybierz specjalny preparat przeznaczony do tego typu urządzeń posiadający niskopieniącą formułę i piękny, kwiatowy zapach.

 

Dywan, wykładzina, tapicerka meblowa lub samochodowa – dzięki silnemu działaniu czyszczącemu i antyalergicznemu preparatu Dywanlux każde z nich skutecznie wyczyścimy z brudu, kurzu, pyłków, sierści i innych alergenów.


 

 
Copyright © 2014 LAK-BIS
Wykonanie: optimal